קטנוע חשמלי - אופנוע חשמלי

 

קטנוע חשמלי


 

יתרונותיו של קטנוע חשמלי או אופנוע חשמלי ביחס לאופנוע המונע בעזרת דלק רבים ובולטים. מחירו של ה"דלק" החשמלי זול בהרבה מבנזין או כל דלק אחר, ככה למשל מתוכננים גם אופניים חשמליות כדי לחסוך בעלויות. בנוסף, מנוע של אופנועים חשמליים או קטנועים חשמליים שקטים משמעותית ממנוע של אופנועים רגילים. קטנוע חשמלי ידידותי לסביבה כמו גם אופנוע חשמלי והם אינם פולטים גזים רעילים. ההטענה של כלים אלו מתבצעת בבית ואף שאר הוצאות התחזוקה והטיפולים נמוכים הרבה יותר. ניתן לנסוע עם קטנוע חשמלי או אופנוע חשמלי גם במקומות ומבנים סגורים. ישנם מגוון דגמים של אופנועים חשמליים וכן קטנועים חשמליים שעונים ומתאימים לצרכים ואנשים שונים.

בזמן האחרון אפשר לראות גדילה משמעותית במספר האנשים המשתמשים בכלי תחבורה דו גלגליים חשמליים. אופנועים וקטנועים בעלי מנוע חשמלי חסכוניים יותר ובקרוב נוכל למצוא אותם ברוב סוכנויות הרכב והאופנועים בארץ ובעיקר באזור המרכז. עם עליית מחירי הדלק, פיתחו חברות שונות כלי תחבורה דו גלגליים חשמליים על מנת להוזיל את עלות הנסיעה ועל מנת להוריד את זיהום האוויר שנגרם מכלי תחבורה המנועים בעזרת דלק. גם כאן במידה והאופנוע או הקטנוע נתקע, תוכלו להזמין גרר אופנועים לכל תקלה שתצוץ, אך ברוב המקרים יכול להיות שפשוט נגמרה הסוללה.

למרות כל היתרונות של אופנוע או קטנוע המונעים באמצעות חשמל, ישנם מספר דברים שחשוב שתדעו: כיוון שאלו הם כלי תחבורה שקטים, הסביבה פחות מודעת אליהם והולכי רגל לא ישמעו אתכם מתקרבים. כמו כן, טווח הנסיעה בין ההטענות קצר יותר מאשר באופנוע רגיל והמהירות של אופנוע חשמלי או קטנוע חשמלי מעט קטנה יותר, אבל עדיין המהירות גבוהה משמעותית מרכבים חשמליים כמו אופניים חשמליות או קורקינט חשמלי. אם נסכם, ללא ספק נסיעה עם אופנוע חשמלי או קטנוע חשמלי תשתלם לכם מבחינה כלכלית